U objektima HTP Banja Koviljača manjak gostiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Avg.2010, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U objektima HTP Banja Koviljača manjak gostiju

BANJA KOVILJAČA -

U objektima Banje Koviljače je tokom proteklih sedam meseci bilo za oko 20 odsto manje gostiju nego u istom periodu prošle godine, podaci su Hotelsko-turističkog preduzeća (HTP) Banja Koviljača.

Smanjenje broja gostiju, u HTP Banja Koviljača objašnjavaju ekonomskom krizom koja je uslovila slabiju kupovnu moć građana.

Za prvih sedam meseci ove godine, prosečna popunjenost kapaciteta u hotelu Podrinje bila je 65 odsto, a u odmaralištu Gučevo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << 50 odsto.

Očekuje se međutim, da će popunjenost hotelskih kapaciteta biti veća u avgustu i septembru, sudeći po zaključenim aranžmanima i najavama poslovnih partnera ovog preduzeća.

Cene su na prošlogodišnjem nivou i pun pansion u dvokrevetnoj sobi hotela Podrinje, staje 1.560 a u odmaralištu Gučevo 1.110 dinara.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Važniji Punto od 100 000 građevinskih radnika

Izvor: SEEbiz.eu, 15.Avg.2010

BEOGRAD - Podaci u građevinskom sektoru su poražavajući, piše Blic. U prva tri meseca ove godine ugovoreno je čak 23 odsto manje poslova nego u istom periodu prošle godine, a od 100.000 građevinskih radnika, posao ima tek 30 odsto. Oko 70 odsto su pali proizvodnja i promet u ciglarskoj industriji...

Nastavak na SEEbiz.eu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.