U kasarni u Obrenovcu 371 osoba

Izvor: Blic, 12.Jun.2014, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U kasarni u Obrenovcu 371 osoba

Crveni krst Srbije dostavlja hranu i sredstva za ličnu higijenu 371 licu koje je smešteno u kasarni Obrenovac, saopštila je danas ta organizacija.

Crveni krst Srbije danas je poslao osam kamiona pomoći sa konzerviranom hranom, vodom, sredstavima za ličnu higijenu pelenama, gumenim čizama, posteljinom i garderobom, namenje satanovništvu postradalom u poplavama u Šapcu, Lučanima, Bogatiću i Obrenovcu, navodi se u saopštenju.

Volonteri Crvenog krsta Beograda danas i sutra dele hranu i sredstva za ličnu higijenu na dva obrenovačka punkta, Rojkovac i Intereks.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

U kasarni u Obrenovcu 371 osoba

Izvor: Mondo, 12.Jun.2014

Crveni krst Srbije dostavlja hranu i sredstva za ličnu higijenu 371 licu koje je smešteno u kasarni Obrenovac,..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.