U Zvijezdi se ne predaju

Izvor: Nezavisne Novine, 14.Feb.2015, 00:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Zvijezdi se ne predaju

Nema predaje, poručuju iz tabora gradačačke Zvijezde, pred kojom je borba za opstanak u BH Telecom Premijer ligi.

Ekipa trenera Petra Šegrta prvi dio sezone završila je sa skromnim učinkom na 13 mjestu i isto toliko bodova, odnosno samo četiri više od fenjeraša Mladosti iz Velike Obarske.

"Siguran sam da ćemo se spasiti. Predstoji nam mnogo posla, ali ćemo se boriti do zadnjeg kola. Imamo prosječno najmlađu ekipu u ligi i vjerujem da ti momci mogu ostvariti željeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << cilj", kaže Šegrt.

Optimizam ne skriva ni nekadašnji fudbaler Željezničara Elvir Čolić, koji je pripreme u Antaliji ocijenio veoma uspješnim.

"U Turskoj smo imali odlične uslove za rad. Odigrali smo nekoliko jakih utakmica, koje su nam pomogle da postavimo sve stvari na svoje mjesto. Iz utakmice u utakmicu djelovali smo sve bolje, a to će se vidjeti i u prvenstvu. Nadam se da ćemo već u prvom proljećnom kolu sa Sarajevom pokazati da imamo kvalitet i da nam je mjesto u elitnom društvu. Naša prednost je i što nam svi konkurenti za vrh dolaze u goste", smatra Čolić.

Slično razmišlja i napadač Uroš Stojanov, koji favoritima poručuje da ih na "Banji Ilidži" očekuje teško gostovanje ovog proljeća.

"Na našem terenu nikome nećemo lako prepustiti bodove. Biće teško, ali kod kuće smo spremni parirati i najboljima, poput Sarajeva, "Želje", Zrinjskog, Širokog...", poručio je Stojanov.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.