U TRI SAOBRAĆAJKE TROJE POVREĐENO

Izvor: Kurir, 29.Jun.2011, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U TRI SAOBRAĆAJKE TROJE POVREĐENO

BEOGRAD - Hitna pomoć je tokom protekle noći obavila 91 intervenciju od čega 20 na javnom mestu, a lekarima su se najčešće javljale osobe sa hipertenzijom, izjavila je portparol te zdravstvene službe dr Nada Macura.

Oko 02.20 časova u saobraćajnom udesu u ulici Nedeljka Gvozdenovića muškarac star oko 26 godina zadobio je povredu glave i ramena i prevezen je u zdravstvenu ustanovu u Zemun.

Nešto posle 22 časa u ulici Narodnog fronta u Malom Mokrom Lugu dogodio se >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << saobraćajni udes, ali je mladić star oko 20 godina prošao bez vidnih povreda i odbio je prevoz u zdravstvenu ustanovu.

Oko 21.30 časova na uglu Nemanjine i Resavske muškarac star oko 52 godine pao je sa skutera, zadobivši povredu kuka, a prevezen je u Urgentni centar, istakla je dr Macura.

Dr Macura je savetovala adekvatno oblačenje, tople napitke, a hroničnim bolesnicima, ukoliko ne bude kiše, relaksirajuće šetnje.

Ona je preporučila i unošenje vitamina u organizam i da je potrebno čuvati se respiratornih virusnih infekcija.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.