
Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Sep.2025, 16:21
U Srbiji uhapšeno 11 osumnjičenih za krivična dela diskriminacije i šijunaže u Francuskoj i Nemačkoj
Policija je uhapsila 11 osoba s područja Velike Plane i Beograda zbog sumnje da su izvršili krivična dela udruživanje radi vršenja krivičnih dela, rasna i druga diskriminacija i špijunaža, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Povezane vesti
MUP: Uhapšen mladić u Beogradu osumnjičen da je bacio molotovljeve koktele na restoran
Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Sep.2025
Policija u Beogradu uhapsila je B.S. zbog sumnje da je noćas bacio dva "molotovljeva koktela na restoran u Požeškoj ulici, u kom je izazvao požar", saopštilo je danas ministarstvo unutrašnjih poslova.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.