Izvor: S media, 28.Jul.2012, 15:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Srbiji do 38 stepeni: Večeras osveženje
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, sa temepraturama do 38 stepeni, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.
Ujutro će biti mestimična kratkotrajna magla, a krajem dana u severnim i zapadnim i tokom noći u centralnim i istočnim krajevima redja pojave kiše i loklanih pljuskova sa grmljavinom. Moguće su i nepogode sa gradom. Duvaće slab do umeren južni i jugoistočni vetar, jutarnje temperature biće od 15 do 24, najviše dnevne od 34 do >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << 38 stepeni celzijusovih.
U Beogradu će biti pretežno sunčano i toplo, sa slabom kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom u večernjim satima. Moguće sui nepogode sa gradom. Duvaće slab do umeren južni i jugoistočni vetar. Jutarnja temperatura biće 23, najviša dnevna 37 stepeni celzijusovih.
U Srbiji će do sredine sedmice biti pretežno sunčano, uz lokalni razvoj oblačnosti sa kratkim pljuskovima i grmljavinom, uglavnom u popodnevnim i večernjim satima. Od četvrtka će biti sunčano i toplije.
U Beogradu će do sredine sedmice pretežno biti sunčano, uz lokalni razvoj oblačnosti sa kratkotrajnim pljuskovima i grmljavinom, uglavnom popdne i uveče. Od četvrtka će biti sunčano i toplije.
Vremenske prilike mogu nepovoljno uticati na srčane bolesnike a izvestan oprez savetuje se osobama sa psihičkim problemima. Od meteoropatskih reakcija mogu se javiti glavobolja i malaksalost. Zbog visoke temperature vazduha i visokog indeksa UV zračenja preporučuje se adekvatno oblačenje i zaštita.
(Beta, Foto: Beta)
Sutra toplo, kiša popodne
Izvor: Cafe.ba, 28.Jul.2012
U BiH sutra će biti sunčano i vruće, a postepeno naoblačenje sa kišom, pljuskovima i grmljavinom očekuje se poslije podne i u noći sa nedjelje na ponedjeljak.
Sunčano i toplo, do 38 stepeni
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jul.2012, 02:21
NOVI SAD -..U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, sa temperaturama do 38 stepeni, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije...Ujutro će biti mestimična kratkotrajna magla, a krajem dana u severnim i zapadnim i tokom noći u centralnim i istočnim krajevima ređa pojave kiše i lokalnih...




















