U Srbiji danas naoblačenje

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Nov.2012, 01:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Srbiji danas naoblačenje

NOVI SAD -

U Srbiji se danas očekuje naoblačenje, koje će ujutru zahvatiti severne, u toku dana se proširiti na ostale krajeve zemlje, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.

Na jugu, jugoistoku i istoku pre podne preovlađivaće sunčano, a mestimično slaba kiša očekuje se uglavnom na severu i zapadu.

Vetar će biti slab do umeren, severni i severozapadni. Jutarnja temperatura biće od 2 do 10, a najviša dnevna od 11 na severu do 18 stepeni Celzijusovih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na jugu i istoku.

U Novom Sadu će biti pretežno oblačno i svežije, a moguća je slaba kiša.

Vetar će biti slab do umeren, severni i severozapadni, a temperatura bez većeg kolebanja - od 10 do 13 stepeni Celzijusovih.

U sredu će u Srbiji biti svežije, dok se na severu očekuju razvedravanje, a u ostalim krajevima preovlađivaće oblačno i uglavnom suvo. Do kraja perioda zadržaće se suvo vreme.

Jutra će biti sveža, mestimično sa maglom i slabim mrazem, a danju će preovlađivati sunčano. Vetar će pretežno biti južni i jugoistočni, u Podunavlju i Južnom Banatu povremeno pojačan.

Maksimalne temperatura biće oko ili malo iznad prosečnih vrednosti za ovo doba godine.

U Novom Sadu će u sredu biti svežije, uz postepeno razvedravanje. Do kraja perioda zadržaće se suvo vreme, i jutra će biti sveža, dok će preko dana preovlađivati sunčano.

Vetar će biti pretežno jugoistočni, povremeno pojačan.

Maksimalna temperatura biće oko ili malo iznad prosečnih vrednosti za ovo doba godine.

Biometeorološka prognoza za danas

Zadržava se period sa povoljnom biometeorološkom situacijom za većinu hroničnih bolesnika i meteoropata.

Srčani bolesnici mogu osetiti blage tegobe.

Meteoropatske reakcije su moguće u blažoj formi.

Detaljniju vremensku prognozu možete da pogledate ovde.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

U Srbiji oblačno, mestimično sa kišom

Izvor: S media, 13.Nov.2012

U Srbiji će biti umereno do potpuno oblačno i sveže mestimično sa kišom, uglavnom u južnim i istočnim krajevima, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod...Na severu biće suvo sa periodima sunčanog vremena. Vetar će biti slab i umeren, severni i severoistočni...Jutarnja temperatura...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.