
Izvor: Nezavisne Novine, 13.Jan.2020, 11:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Šekoviće uloženo oko 40 miliona KM
BANJALUKA - Od 2006. godine do danas u opštinu Šekovići po različitim osnovama uloženo je oko 40 miliona KM, a kroz kredite Investiciono-razvojne banke Republike Srpske plasirano je oko 4,5 miliona KM.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Višković: Dogovorena izgradnja regionalnog puta Šekovići-Kaštijelj
Izvor: Nezavisne Novine, 13.Jan.2020
ŠEKOVIĆI - Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković izjavio je danas u Šekovićima da je Vlada od 2006. godine u ovu lokalnu zajednicu uložila više od 40 miliona KM, kao i da je dogovorena izgradnja regionalnog puta Šekovići-Kaštijelj.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.