Izvor: B92, 23.Dec.2000, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U SUBOTU BEZ REDUKCIJA STRUJE
Tokom prosle noci ukinute su restrikcije elektricne energije, izjavio je za B92 Dragan Batalo, pomocnik direktora "Elektroprivrede Srbije". "Situacija u elektroenergetdkom sistemu i dalje je ocajno teska, medjutim, restrikcije su ukinute iz prostog razloga sto se moraju otvoriti biralista i za toliko se mora izdrzati. Tokom dana ocekujemo povecanje kapaciteta i ako i bude redukcija bice ih u vidnom delu dana, ponavljam, ako ih bude. Sanse da ih bude su vece nego da ih ne bude, ali nadam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se da ce sve biti u redu", rekao je Batalo. "Situacija za nedelju ce u najvecoj meri zavisiti od temperature, ali imamo tu srecu da ona raste. Kisa koja se ocekuje popunice, nadamo se, isusene akumulacije vec u ponedeljak, tako da se nadamo da ce od tada biti bolje i bez redukcija", zakljucio je Batalo.








