U Nemačkoj povećana minimalna zarada

Izvor: Danas, 31.Okt.2018, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Nemačkoj povećana minimalna zarada

Vlada Nemačke danas je donela odluku da od 1. januara naredne godine minimalna cena rada bude povećana sa 8,84 na 9,19 evra po satu, a u 20120. godini minimalac će iznositi 9,35 evra. Članak U Nemačkoj povećana minimalna zarada se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Mlekarska škola iz Pirota obeležava 73 godine rada

Izvor: Danas, 01.Nov.2018, 13:31

Mlekarska škola ''Dr Obren Pejić'' iz Pirota danas obeležava 73 godine rada i postojanja, a deseta manifestacija ''Dani hleba i sira'' je kruna obeležavanja ove godišnjice. Članak Mlekarska škola iz Pirota obeležava 73 godine rada se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.