Izvor: Blic, 21.Maj.2014, 23:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Doboju rade tri apoteke, u Šamcu jedna
U Doboju rade tri apoteke, dok se u opštini Šamac lekovi na recept mogu podići u apotekarskoj stanici "Gornja Slatina" u mestu Slatina, potvrđeno je iz Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske.
U Doboju rade apoteke "Bela dona tri" u Vidovdanskoj ulici, i "Vitalis" u Ulici kralja Aleksandra bb , koje imaju zaključen ugovor sa Fondom zdravstvenog osiguranja Srpske (FZO), piše u saopštenju Biroa Vlade za odnose sa javnošću.
U krugu dobojske bolnice "Sveti apostol Luka" radi apoteka "Tilija dva" koja nema ugovor sa Fondom zdravstvenog osiguranja.
Najčitanije SADA:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






