Izvor: B92, 02.Mar.2015, 00:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Cirihu ubijen Boris Račić
Državljanin Crne Gore Boris Račić (30) ubijen je u Cirihu.
Kako saznaje TV Vijesti, pozadina ubistva kome je prethodila svađa je nejasna.
"Uprkos brzoj intervenciji medicinskih radnika, on je umro na licu mesta, a okolnosti incidenta su nejasne. Policija je u potrazi za svedocima", saopštila je ciriška policija.
Prema podacima sa interneta, Račić je bio profesionalni MMA borac u srednjoj kategoriji, sedamnaesti na nemačkoj listi boraca u toj kategoriji.
U karijeri je, kako se navodi, imao pet mečeva u kojima je zabeležio tri pobede i dva poraza.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









