Izvor: Nezavisne Novine, 30.Mar.2014, 16:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U BiH oprano 20 miliona KM
Od početka 2013. godine do danas u BiH je oprano 20 miliona maraka, a materijalna šteta koja je u našoj zemlji nastala izvršenjem ovih krivičnih djela iznosi 5,5 miliona KM. Ova informacija potvrđena je "Dnevnom avazu" u Finansijsko-obavještajnom odjelu Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA).
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
U BiH oprano 20 miliona KM
Izvor: Capital.ba, 30.Mar.2014
SARAJEVO, Od početka 2013. godine do danas u BiH je oprano 20 miliona maraka, a materijalna šteta koja je u našoj zemlji nastala izvršenjem ovih krivičnih djela iznosi 5,5 miliona ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








