Izvor: Blic, 19.Avg.2013, 13:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Beogradu u podne izmereno 35 stepeni
U Srbiji je jutros najtoplije u Beogradu gde su u sedam sati izmerena 23 stepena. Do 12 sati temperatura je skočila za 12 stepeni, pa je i u podne Beograd bio jedan od najtoplijih gradova Srbije. Samo stepen više izmereno je u Loznici i Nišu.
U Kragujevcu i Kraljevu izmereno je takođe 35 stepeni Celzijusa u podne, a stepen svežije u Novom Sadu i Negotinu, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Najsvežije je na Kopaoniku gde je u 12 sati izmereno 22 stepena, a na Zlatiboru 29.
U Prištini i na Paliću izmerena su 33 stepena.
Najčitanije SADA:
VRELO: U Nišu i Loznici u podne 36, u Beogradu 35!
Izvor: Kurir, 19.Avg.2013
BEOGRAD - U Srbiji je jutros najtoplije u Beogradu gde su u sedam sati izmerena 23 stepena. Do 12 sati temperatura je skočila za 12 stepeni, pa je i u podne Beograd bio jedan od najtoplijih gradova Srbije. ..Samo stepen više izmereno je u Loznici i Nišu. U Kragujevcu i Kraljevu izmereno je takođe...





