U Beogradu u podne izmereno 35 stepeni

Izvor: Blic, 19.Avg.2013, 13:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Beogradu u podne izmereno 35 stepeni

U Srbiji je jutros najtoplije u Beogradu gde su u sedam sati izmerena 23 stepena. Do 12 sati temperatura je skočila za 12 stepeni, pa je i u podne Beograd bio jedan od najtoplijih gradova Srbije. Samo stepen više izmereno je u Loznici i Nišu.

U Kragujevcu i Kraljevu izmereno je takođe 35 stepeni Celzijusa u podne, a stepen svežije u Novom Sadu i Negotinu, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Najsvežije je na Kopaoniku gde je u 12 sati izmereno 22 stepena, a na Zlatiboru 29.

U Prištini i na Paliću izmerena su 33 stepena.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

VRELO: U Nišu i Loznici u podne 36, u Beogradu 35!

Izvor: Kurir, 19.Avg.2013

BEOGRAD - U Srbiji je jutros najtoplije u Beogradu gde su u sedam sati izmerena 23 stepena. Do 12 sati temperatura je skočila za 12 stepeni, pa je i u podne Beograd bio jedan od najtoplijih gradova Srbije. ..Samo stepen više izmereno je u Loznici i Nišu. U Kragujevcu i Kraljevu izmereno je takođe...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.