
Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Sep.2025, 16:56
Tužilaštvo: Privatno obezbeđenje postupalo u skladu sa zakonom na Univerzitetu u Novom Pazaru
Pripadnici privatnog obezbeđenja, koje je angažovala rektorka Državnog univerziteta u Novom Pazaru Zana Dolićanin, postupali su u skladu sa zakonom prilikom ulaska u tu visokoškolsku ustanovu, 29. jula, saopštilo je danas gradsko Osnovno tužilaštvo.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Tužilaštvo: Privatno obezbeđenje postupalo u skladu sa zakonom na Univerzitetu u Novom Pazaru
Izvor: Radio 021, 23.Sep.2025
Pripadnici privatnog obezbeđenja, koje je angažovala rektorka Državnog univerziteta u Novom Pazaru Zana Dolićanin, postupali su u skladu sa zakonom prilikom ulaska u tu ustanovu, 29. jula, saopštilo je tužilaštvo.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.