Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Jan.2013, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tužilaštvo: 130 diskova snimljenih razgovora sa saradnicima Šarića

U Tužilaštvu i Upravi kriminalističke policije potvrđeno je da postoji 130 diskova snimljenih telefonskih i drugih razgovora državnih funkcionera sa pripadnicima narko klana Darka Šarića.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

130 diskova o razgovorima sa saradnicima Šarića

Izvor: Beta, 01.Feb.2013, 08:42

BEOGRAD,1.februara 2013. (Beta) - U Tužilaštvu i Upravi kriminalističke policije potvrdjeno je medijima da postoji 130 diskova snimljenih telefonskih i drugih razgovora državnih funkcionera sa pripadnicima na.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.