Izvor: B92, 15.Maj.2012, 11:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tubić: Duguje mi Buturović
Beograd -- Nebojša Tubić u prvom razgovoru nakon što se osvestio policajcima je rekao da mu pola miliona evra duguje Ratko Buturović, predsednik FK Vojvodina, piše Pres.
Kako saznaje taj list, Tubić je u prvom razgovoru rekao policiji da mu je Buturović dužan od 2009, kada je od njega kupio zemljište, ali mu nikada nije isplatio novac.
Policija, međutim, ispituje i Tubićeve veze s Lukom Bojovićem, kao i Tubićevo učešće u sumnjivim privatizacijama.
"Novosti" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << takođe pišu da policija ispituje i njegove kontakte sa Darkom Šarićem, Jocom Amsterdamom, Miletom Jerkovićem, Mišom Omegom, ali i njegova dosta česta putovanja na Tajland.
Mada se dogodio u Novom Sadu, pokušaj likvidacije Tubića, prema pisanju "Novosti", "nije novosadska, već beogradska priča" , pa prilično zbunjuje da to nije urađeno u Beogradu, gde je on boravio gotovo svakodnevno.
Tubić je, inače, i dalje u jedinici intenzivne nege Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodine.
"U odnosu na nedelju, njegovo stanje je nepromenjeno, što znači da je stabilno i zadovoljavajuće, skinut je sa aparata, ali je i dalje pod stalnim nadzorom lekara", kaže Jelena Jurišin, portparolla KCV.







