Izvor: Nezavisne Novine, 21.Jul.2019, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trojica mladića palicama pretukli penzionera

Trojica maskiranih napadača brutalno su nasrnula i pretukla 77-godišnjeg penzionera na Danteovom trgu u Puli, koji je sjedio na terasi kafića, jer je radio kao čuvar inventara.

Nastavak na Nezavisne Novine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

NASRNULI NA PENZIONERA Policija uhapsila mladiće koji su u Puli PRETUKLI starijeg muškarca

Izvor: Blic, 21.Jul.2019

Policija je uhapsila dvojicu mladića koji su u nedelju u ranim jutarnjim satima napali penzionera (77) na terasi kafića u Puli koji je tamo radio kao čuvar.

Nastavak na Blic...

Uhapšeni mladići koji su pretukli starca, među njima i hrvatski vojnik

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Jul.2019, 16:18

Jedan od trojice mladića koji su juče ujutro brutalno pretukli 69-godišnjeg penzionera na terasi kafića u centru Pule pripadnik je Hrvatske vojske.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.