Izvor: Kurir, 24.Apr.2013, 16:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Troicki lako do četvrtfinala
Naredni protivnik Troickog biće Čeh Lukaš Rosol
Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale turnira u Bukureštu, pošto je u drugom kolu savladao Nemca Tobijasa Kamkea sa 6:4, 6:2.
Naredni protivnik Troickog biće Čeh Lukaš Rosol, koji je pobedio Andreasa Sepija iz Italije sa 6:1, 3:6, 6:3. To će biti njihov četvrti susret uz samo jednu pobedu srpskog tenisera u dosadašnjem međusobnom skoru.
Troicki će zajedno sa Sepijem igrati i u četvrtfinalu dublova, a njihovi protivnici u borbi za polufinale biće Nemac Martin Emrih i Finac Jarko Nijeminen.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















