Izvor: Radio 021, 25.Maj.2015, 12:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trogodišnje dete i dalje u teškom stanju
Lekari Klinike za dečju hirurgiju i dalje se bore za život trogodišnjeg deteta koje je teško povređeno u saobraćajnoj nesreći na putu Niš-Svrljig, u selu Malča.
"Dete je juče popodne hirurški zbrinuto, ali se i dalje nalazi na respiratoru i u teškom je stanju. U pitanju su teške povrede glave i trbuha", izjavila je direktorka Klinike za dečju hirurgiju Anđelka Slavković. Prema njenim rečima, drugo dete koje je povređeno u saobraćajnoj nesreći i koje je takođe >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << zbrinuto na Klinici, u dobrom je stanju i ima lakše povrede.
U saobraćajnoj nesreći koja se juče oko 15.20 dogodila na putu Niš-Svrljig, u selu Malča, poginule su dve ženske osobe, a povređena su dva deteta i četiri odrasle osobe. Svi odrasli povređeni u udesu prebačeni su u niški Klinički centar i nisu životno ugroženi.
U saopštenju policije se navodi da je do nesreće došlo kada su se sudarili "fijat punto" zaječarskih registarskih tablica i "mercedes" beogradskih registarskih tablica.



