Izvor: Blic, 17.Dec.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trik za spuštene kapke
S godinama se kapci spuštaju i postaju sve veće breme oku i trepavicama. Ako ne želite na plastičnu operaciju, pospane kapke možete da sabotirate i vešto nanesenom šminkom.
Većina žena pokušava da se rešiti spuštenih kapaka nanoseći senku prema gore i u stranu. Međutim, na ovaj način samo skrećete pažnju na kapke. Umesto stare, pokušajte jednu novu taktiku.
1 Celi kapak prekrijte neutralnom, ispranom bojom - prikladna su smeđa ili siva senka. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Zatim ispod obrve, posebno oko središnjeg dela, nanesite svetliji puder.
2 Zatim uzmite tamnu senku i nanesite kao crtu uz ivicu gornjeg kapka. Istaknuće oči i smanjiti utisak spuštenog kapka.
3 Na kraju na gornje trepavice nanesite maskaru u debelom sloju. I malo boje ispod donjih da biste izbalansirali izgled. I gotovo je!














