Trgovinski rat kulminira! Peking žestoko odgovorio na Trampove carine: Pretnje su bile greška Kina će se boriti do kraja

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Apr.2025, 08:47

Trgovinski rat kulminira! Peking žestoko odgovorio na Trampove carine: Pretnje su bile greška "Kina će se boriti do kraja"

Dok se mnoge nacije bore da sklope tarifne sporazume sa Trampom, Kina mu se suprotstavlja, nadajući se da će "krizu pretvoriti u priliku".

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.