Izvor: Nezavisne Novine, 30.Jan.2016, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trebinje: Umro Nikola Sekulović
TREBINJE - Trebinjski političar Nikola Sekulović preminuo je danas u četrdeset sedmoj godini života na Hirurgiji „Dr Đoković“ u Beogradu gdje se trebao podvrgnuti hirurškom zahvatu.
Nikola Sekulović je bio dugogodišnji predsjednik najprije nevladine organizacije „Liga za zaštitu ljudskih prava i privatne svojine“, a zatim je formirao stranku „Pokret za Trebinje“ koja je, kao autentična lokalna partija, za sobom pokrenula pravu lavinu lokalnih političkih >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << stranaka sa predznakom „Pokret“, među kojima je prvi bio „Pokret za Gacko“ na čelu sa današnjim aktivistom SNSD-a Srđanom Milovićem i drugim.
Sekulović je, u vrijeme dok je na čelu trebinjske lokalne zajednice bio SNSD i Dobroslav Ćuk, bio predsjednik Skupštine Opštine Trebinje.
U trebinjskim će miljeima ostati upamćen kao političar koji je znao kritikovati i poziciju i opoziciju...
Nastavak na Nezavisne Novine...









