Izvor: Nezavisne Novine, 16.Avg.2017, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tragedija u ringu: Borac umro nakon nokauta

Rondel Klark, takmičar u borilačkom sportu (MMA), umro je u bolnici u Bostonu nakon što je nokautiran u subotu u Plimoutu.

Taj je 26-godišnjak svoju premijeru imao u junu kada je slavio, a nastup na turniru u Masačusetsu bio mu je tek drugi profesionalni izazov. Nokautirao ga je Rajan Dun u 3. rundi, ljekari su brzo intervenisali, ali nije mu bilo spasa. "Istražujemo uzroke smrti", kratka je poruka tamošnje policije.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.