Toplo do srede, mogući pljuskovi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Sep.2012, 02:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Toplo do srede, mogući pljuskovi

BEOGRAD -

U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo, uz lokalni razvoj oblačnosti, a na zapadu i jugozapadu zemlje moguća je pojava kratkotrajnih pljuskova i grmljavina.

Duvaće slab i umeren vetar, u južnom Banatu povremeno i jak, jugoistočni. Minimalna temperatura kretaće se od 8 do 19, u južnom Banatu oko 22, a najviša dnevna od 29 do 34 stepena.

Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, u Beogradu će biti pretežno sunčano i toplo. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Minimalna temperatura biće oko 19, a najviša dnevna oko 31 stepen.

Prema izgledima vremena za narednih sedam dana, do srede će preovlađivati sunčano i toplo sa maksimalnim temperaturama u većini mesta iznad prosečnih vrednosti za ovo doba godine, uz mogućnost ređe pojave kratkotrajnih lokalnih pljuskova i grmljavina, uglavnom na zapadu i jugozapadu zemlje.

Duvaće istočni i jugoistočni vetar u južnom Banatu povremeno jak.

U četvrtak, najpre na severozapadu, a potom i u ostalim krajevima, očekuje se naoblačenje i osveženje mestimično sa kišom, kratkotrajnim pljuskovima i grmljavinama, kao i pojačanim severozapadnim vetrom.

U petak vetrovito i svežije, a zatim, uglavnom sunčano uz manji postepeni porast temperature.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.