Toni Parsons: Večna ljubav postoji, ali sa močvarama

Izvor: Kurir, 25.Apr.2013, 16:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Toni Parsons: Večna ljubav postoji, ali sa močvarama

Zaljubljivanje u mlađu devojku na poslu obično je greška - ako to radite zato što mislite da možete uvek da počnete ispočetka. E, pa ne možete, rekao je književnik

Britanski književnik Toni Parsons, čija su se dela - a naročito roman "Čovek i dečak" - našla ne samo na listi bestselera, već i na stolovima bračnih savetnika i alhemičara ljubavi, ispričao je šta je tajna dobre veze, kako muškarac zna kad se nalazi u pravom krevetu, zašto je dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << izbaciti promiskuitet iz sebe u mladosti, ali i šta su razlozi zbog kojih je danas muzika gora nego pre.

"Ubeđen sam da postoji večna ljubav, ali onda dolazi s močvarama koje se vremenom pojavljuju, s preživljavanjem teških stvari zajedno: siromaštvo, smrt roditelja, rođenje dece, usponi i padovi. To je važno jednako koliko i strast i romantika. Zaljubljivanje u mlađu devojku na poslu obično je greška - ako to radite zato što mislite da možete uvek da počnete ispočetka. E, pa ne možete. A ta mlada devojka će, u svakom slučaju, postati supruga, i majka, i ostariti - baš kao i svi mi. I onda će biti neka druga mlada devojka u firmi.

Uđite u Evropisku uniju, ali ne uzimajte evro

Britanski književnik savetovao je Srbe da uđu u Evropsku uniju

Moj savet Srbiji bi bio: idite u Evropsku uniju, ali nemojte prihvatiti evro, jer ćete pasti u okove koji su napravljeni u Nemačkoj. Vaši očevi i vaši dedovi su ratovali da se oslobode nemačke tiranije - nemojte je prihvatiti u miruDžoni Roten je uvek bio idiot. Bio je sjajan na bini s Pistolsima, ali uvek potpuni seronja kad ne nastupa. Čak i te 1977. mogao je da bude veoma sladak i šarmantan prema ljudima - ali samo ako je mislio da oni imaju neku drogu

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.