Tomu Kruzu dosta troje dece

Izvor: Kurir, 14.Jun.2012, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tomu Kruzu dosta troje dece

Veoma sam srećan sa troje dece. Uživam u svakoj sekundi koju provodim sa Suri i uživam u odnosu sa mojom starijom decom, izjavio je glumac

LOS ANĐELES - Holivudski glumac Tom Kruz izjavio je da ne želi da ima više dece.

Ovaj 49-godišnji glumac ima ćerku Suri (6) sa svojom sadašnjom ženom Kejti Holms i Konora (17) i Izabel (19) sa bivšom suprugom Nikol Kidman.

"Veoma sam srećan sa troje dece. Uživam u svakoj sekundi koju provodim sa Suri >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i uživam u odnosu sa mojom starijom decom", rekao je glumac za magazin Pipl.

On je takođe istakao da uživa što je u braku sa Kejti Holms, koju je oženio u novembru 2006. godine, dodajući da mu se popravi raspoloženje samo kada je vidi kako ulazi u sobu.

"Ona je divna osoba i ako provedete pet minuta sa njom videćete to", objasnio je Kruz, dodavši da je veoma romantičan i da ono što on ima sa svojom suprugom je veoma posebno. Kruz je nedavno dobio nagradu kluba fratara, koji ga je po četvrti put proglasio svojom ikonom.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.