Tomislav Karamarko postao tata

Izvor: Nezavisne Novine, 08.Okt.2015, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tomislav Karamarko postao tata

Porod je obavljen carskim rezom, a djevojčica će se, kažu, zvati Katarina

Supruga vođe opozicije Tomislava Karamarka, Ana Šarić rodila je u Klinici za ženske bolesti u Petrovoj svoje prvo dijete, djevojčicu tešku 3480 grama i dugu 50 centimetara.

Porod je obavljen carskim rezom, a majka i djevojčica, za koju se govori da će se zvati Kate, su dobro, saznajemo u bolnici.

Kako je Ana, stručnjak za marketing ušla u 40. godinu života, a do sada nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << rađala, doktori su se vjerojavno zato odlučili za zahvat.

Ana Šarić biće na Odjelu intenzivne njege, kao i svi porodilje nakon carskog reza. Uobičajeni boravak u porodilištu nakon carskog reza je šest do osam dana.

Šefu HDZ-a djevojčica je treće dijete. Iz prvog braka s Enisom Muftić ima tinejdžere Lanu i Martina.

Par se oženio u tajnosti 24. maja u novozagrebačkom kvartu Siget u Crkvi Svetoga Križa, a ceremoniju je vodio karizmatik fra Smiljan Kožul.

Svadbenu večeru su organizirali u restoranu Kamanjo.

U vezi su nekoliko godina, a prvi put su se zajedno u javnosti pojavili u avgustu prošle godine u Puli.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.