Tinejdžeri pretukli policajce!

Izvor: Kurir, 15.Jan.2013, 07:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tinejdžeri pretukli policajce!

NOVI SAD - Napali bez povoda!

Novosadska policija podneće krivičnu prijavu protiv B. J. (19) iz Novog Sada zbog sumnje da se nasilnički ponašao i naneo teške povrede, dok će protiv M. V. (19), J. M. (19) i još dvojice maloletnika krivična prijava biti podneta zbog sumnje da su se nasilnički ponašali, saopštio je juče MUP Srbije.

Svi oni se terete da su u nedelju uveče na uglu ulica Janka Čmelika i Hadži Ruvimove, bez ikakvog povoda napali dvojicu policijskih službenika koji nisu bili na dužnosti. jednom od njih naneli SU teške povrede, dok su drugog lakše povredili.

(S. S.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.