Izvor: Mondo, 21.Sep.2014, 19:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ti odmaraj, mi ćemo da uživamo!
Ivana Španović u bikiniju. Tačka.
Srpska skakačica u dalj skokom od 6,81 metara zauzela je drugo mesto na Evropskom prvenstvu u Cirihu prošlog meseca, nakon čega je otišla na zasluženi odmor.
Ivana se nalazi na Maldivima, gde uživa sa verenikom Vladom, a kako provode imamo prilike da vidimo na fotografijama koje je lepa atletičkarka objavila na svom Instagramu. Od kupanjca, preko odmora, do "preživljavanja", mi smo uživali gledajući "album sa slikama". Uživajte i vi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











