Izvor: Vesti-online.com, 02.Mar.2014, 20:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Terzićeva i Ljajić prvaci Srbije u krosu
Atletičarka Novog Pazara Amela Terzić odbranila je u Surčinu titulu prvaka Srbije u krosu, dok je u konkurenciji seniora titulu osvojio Jasmin Ljajić.
Nova titula: Amela Terzić
Terzićeva je u konkurenciji seniorki stazu od pet kilometara prešla za 17 minuta i 13 sekundi. Drugo mesto zauzela je Nataša Ćulafić rezultatom od 18:51,1 minuta, a treća je bila Sanja Cvetić sa 19:15,9 minuta.
Atletičar Novog Pazara Jasmin Ljajić >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << bio je najbrži u trci seniora na osam kilometara rezultatom od 23:58,6 minuta. Drugi kroz cilj prošao je Darko Živanović rezultatom od 24:04,3 minuta, a treće mesto zauzeo je Muamer Hasanović sa 24:25,2 minuta.
Nastavak na Vesti-online.com...
Terzićeva i Ljajić prvaci Srbije u krosu
Izvor: Dzungla.org, 02.Mar.2014
Atletičarka Novog Pazara Amela Terzić odbranila je u Surčinu titulu prvaka Srbije u krosu, dok je u konkurenciji seniora titulu osvojio Jasmin Ljajić. . OpširnijeVesti Online








