Telo bebe pronađeno u kontejneru

Izvor: RTS, 07.Okt.2013, 13:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Telo bebe pronađeno u kontejneru

Pronađeno telo bebe u kontejneru u Novom Sadu. Uviđaj je u toku, a očekuje se da se tokom dana oglasi Tužilaštvo.

Na Bulevaru cara Lazara, ispred broja 86, u Novom Sadu, danas je u kontejneru pronađeno telo bebe, javlja izveštač Tanjuga s lica mesta.

Inspektori policije obavljaju uviđaj, a tu su i kola Hitne pomoći.

Jelica Petrović, koja je bebu pronašla, a koja se zajedno sa mužem bavi sakupljanjem sekundarnih sirovina, rekla je novinarima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da je ona videla u kontejneru mrtvu bebu, otrčala do obližnjih lokala, odakle su zaposleni odmah pozvali policiju.

Zamenik javnog tužioca Vidak Daković rekao je novinarima da trenutno nema ovlašćenja da daje informacije o ovom slučaju, ali da će tokom dana iz Tužilaštva biti izdata zvanična informacija.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.