Taurunum kao uvertira u Boljšoj

Izvor: Kurir, 06.Jul.2014, 07:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Taurunum kao uvertira u Boljšoj

Mini-koncert klasične muzike koncertnog ansambla Taurunum održan je 4. jula u Muzičkom paviljonu na Kalemegdanu, kao najava Boljšoj festivala

Promocija mladih umetnika.

Mini-koncert klasične muzike koncertnog ansambla Taurunum održan je 4. jula u Muzičkom paviljonu na Kalemegdanu, kao najava Boljšoj festivala, koji će biti organizovan na Mokroj gori na Mećavniku od 10. do 12. jula. Kompanija „Gasprom njeft“ drugu godinu zaredom podržava ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << muzički festival, koji ima za cilj da promoviše što veći broj mladih talentovanih muzičara iz srednjih muzičkih škola i akademija iz Srbije i Republike Srpske.

Prema rečima organizatora, program festivala predviđa nastupe svetskih zvezda klasične muzike, projekcije kultnih ruskih filmova i bogat muzički program.

(M. K. V.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.