Tamara Eklston u donjem vešu

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jan.2012, 19:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tamara Eklston u donjem vešu

Bogata naslednica Tamara Eklston pozirala je za kolekciju donjeg veša "Ultimo", što je dovelo do rekordne prodaje tog brenda.

"Ove godine smo napravili zaista odličan dizajn i slike koje su na najbolji način predstavile našu kolekciju, a saradnja sa Tamarom je bila fantastična", kaže Mišel Mone koja je osnovala ovaj brend.

Tamara ima još seksi fotografija...pogledajte ih OVDE

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.