Tadić Englezima: Mnogo sam jak!

Izvor: Kurir, 13.Jan.2015, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić Englezima: Mnogo sam jak!

Englezi pišu da je Dušan prilikom proslave gola podsećao na Ronalda i Balotelija, koji vole da pokazuju svoje bicepse

Dušan Tadić doneo je trijumf Sautemptonu na Old Trafordu protiv Mančester junajteda (0:1), a njegov potez proslave gola centralna je tema u engleskim medijima.

Naslovne stranice listova i portala bave se motivima skidanja dresa srpskog reprezentativca i pišu da je Tadić želeo da oponaša Kristijana Ronalda i Marija Balotelija.

U naletu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << emocija, kad je savladao De Heu, Dušan Tadić (26) otrčao je do aut-zastavice, skinuo dres, napeo mišiće i počeo da dobacuje navijačima na stadionu. Engleski mediji pišu da je u tim trenucima podsećao na Ronalda, ali i na Balotelija, koji je voleo da pokazuje svoje bicepse i pločice na stomaku.

Činjenice

Tri fudbalera čiji su golovi doneli pobedu „svecima“ na Old Trafordu

- Ron Dejvis, 1968, u pobedi od 1:2

- Ron Dejvis, 1969, dao sva četiri gola u trijumfu (1:4)

- Kolin Klark, 1988, oba gola u pobedi (0:2)

- Dušan Tadić, 2015, jedini strelac u pobedi (0:1)

Trener kritikuje

KUMAN: ISPAO JE GLUP!

Odluka trenera Ronalda Kumana da Dušana Tadića ostavi na klupi na početku meča s Mančester junajtedom bila je iznenađujuća. Holanđanin nije bio oduševljen kako je Srbin proslavio gol i pobedu na Old Trafordu jer je dobio žuti karton.

- Ne sviđa mi se kako je proslavio gol. Tadić je dobio žuti, a da je pre toga bio opomenut, dobio bi crveni. Mogao bih da razumem da je poslednje kolo u sezoni, ali ovako, potez je nepromišljen. Ispao je glup. Ne volim kad igrači skidaju dres, a to ću mu i reći. Mada, bio je fantastičan u poslednjih 30 minuta. Napravio je razliku čim je ušao u igru i ponosan sam na njega - poručio je Kuman.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.