Izvor: RTS, 21.Feb.2012, 18:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TV Avala nastavlja rad?
Postignut dogovor o isplati zarada zaposlenima na Tv Avali. Uskoro bi moglo da bude nastavljeno emitovanje redovnog programa.
Predsednik štrajkačkog odbora TV Avala Nikola Vukomanović izjavio je da je sa vlasnicima televizije postignut dogovor o isplati zarada i da bi TV Avala u narednih nekoliko dana mogla da nastavi emitovanje redovnog programa.
"Vlasnici su nas obavestili da su spremni da do 1. aprila isplate sve zaostale zarade i da za to daju pisane garancije", >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << rekao je Vukomanović posle sastanka zaposlenih TV Avala sa članovima Saveta Republičke radiodifuzne agencije.
Dodao je da bi u narednih nekoliko dana mogli da nastave da rade posao za koji su angažovani.
"Medijator tokom čitavog procesa bio je Savet RRA koji je, iako ova stvar nije u njegovoj nadležnosti, posredovao i pomogao da se sve ovo završi na najbolji mogući način po zaposlene", naglasio je Vukomanović.
On je napomenuo da bi vlasnici TV Avala uskoro mogli da daju pisane garancije da će zarade biti isplaćene, a krajnji rok je u sredu 22. februara.









