Izvor: Kurir, 01.Jul.2008, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRI MOBILNA NA JEDNU GLAVU

PODGORICA, 01. jul 2008. (FoNet) - U Crnoj Gori je krajem maja bilo 1,16 miliona korisnika mobilne telefonije ili 68,4 odsto više nego u istom mesecu prošle godine, saopštila je Agencija za telekomunikacije i poštansku delatnost. Tako svaki punoletni Crnogorac, njih oko 380.000, poseduje u proseku po tri mobilna telefona, pa je stepen pokrivenosti tržišta mobilne telefonije u Crnoj Gori na kraju maja iznosio je 187,83 odsto.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Suficit sa zemljama CEFTA

Izvor: RTS, 02.Jul.2008, 12:37

Izvoz u te zemlje od januara do maja iznosio je 1,48 milijardi dolara, a uvoz 755,8 miliona dolara..Region CEFTA je jedno od retkih tržišta sa kojima Srbija ima kontinuirani suficit u razmeni, odnosno na koje više izvozi nego što uvozi, i prema učešću u ukupnom izvozu Srbije od 32,2 odsto, to...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.