Izvor: Kurir, 01.Jul.2008, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TRI MOBILNA NA JEDNU GLAVU
PODGORICA, 01. jul 2008. (FoNet) - U Crnoj Gori je krajem maja bilo 1,16 miliona korisnika mobilne telefonije ili 68,4 odsto više nego u istom mesecu prošle godine, saopštila je Agencija za telekomunikacije i poštansku delatnost. Tako svaki punoletni Crnogorac, njih oko 380.000, poseduje u proseku po tri mobilna telefona, pa je stepen pokrivenosti tržišta mobilne telefonije u Crnoj Gori na kraju maja iznosio je 187,83 odsto.
Suficit sa zemljama CEFTA
Izvor: RTS, 02.Jul.2008, 12:37
Izvoz u te zemlje od januara do maja iznosio je 1,48 milijardi dolara, a uvoz 755,8 miliona dolara..Region CEFTA je jedno od retkih tržišta sa kojima Srbija ima kontinuirani suficit u razmeni, odnosno na koje više izvozi nego što uvozi, i prema učešću u ukupnom izvozu Srbije od 32,2 odsto, to...












