Izvor: Kurir, 25.Mar.2011, 22:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TRENER NANSIJA NAPUŠTA KLUB POSLE DEVET GODINA
NANSI - Trener fudbalera Nansija Pablo Korea saopštio je danas da će napustiti taj klub na kraju sezone.
Urugvajac je u Nansiju od 2002. godine i trenutno ima najduži staž u jednom klubu od svih trenera u Francuskoj.
"Ne osećam da mogu da doprinesem daljem razvitku kluba", ocenio je Korea.
Nansi je jedini klub u Koreinoj trenerskoj karijeri i do sada je osvojio Liga kup Francuske, 2006. godine, dok mu je u francuskom prvenstvu najveći uspeh četvrto mesto 2008. godine.
Deset kola pre kraja Lige 1 Nansi je na 14. mestu, šest bodova iznad zone ispadanja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














