Izvor: Kurir, 06.Jul.2013, 14:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TRAŽI SLOBODU: Pipa Midlton beži u Ameriku?!
Pipa kaže da je njena sestra izabrala da živi životom pod lupom javnosti i da ona to ne mora da trpi
LONDON - Sestra vojvotkinje od Kembridža Pipa Midlton ne želi da živi pod lupom kraljevske porodice koja joj određuje šta može da radi, a šta ne i zbog toga želi da se odseli u Sjedinjene Američke Države.
Simpatična Pipa, koja voli da ide na žurke, ne mari na za političare. Kako pišu britanski mediji, ona je nedavno na jednom druženju srela Džordža >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Ozborna, ministra finansija, a nije imala pojma ko je čovek ispred nje.On je pozdravio i tom prilikom ljubazno rekao: "Ti mora da si Pipa Midlton".Ona ga je samo zbunjeno gledala, a zatim upitala: "Ko ste vi? Čime se vi bavite?", kažu svedoci događaja.
Pipa, koja je napisala knjigu o organizovanju dobrih zabava, očigledno je napravila gaf na tom prijemu, navode mediji, dok se Ozborn samo nasmejao i predstavio se dvdesetdevetogodišnjoj Pipi.
Pipi je nedavno bilo zabranjeno da se pojavi na jednom sportskom događaju kojem je prisustvovala i kraljica Elizabeta II, jer bi se moglo desiti da je zaseni svojom kratkom suknjicom. Na sve to Pipa kaže da je njena sestra izabrala da živi takvim životom i da ona to ne mora da trpi.
Pipa Midlton beži u Ameriku?!
Izvor: Glas javnosti, 06.Jul.2013
LONDON - Sestra vojvotkinje od Kembridža Pipa Midlton ne želi da živi pod lupom kraljevske porodice koja joj određuje šta može da radi, a šta ne i zbog toga želi da se odseli u Sjedinjene Američke Države...Simpatična Pipa, koja voli da ide na žurke, ne mari na za političare. Kako pišu britanski...










