
Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Maj.2021, 20:55
TOMI (22) OTIŠAO NA PECANJE, ZABACIO UDICU, KAD JE NEMAN ISKOČILA IZ VODE: Aligator od tri metra je krenuo ka njemu! (VIDEO)
Pogledajte šta se tada dogodilo
Tomi (22) sa Floride odlučio je da dan provede u pecanju, ali se nije nadao da će se naći u lice sa ogromnim aligatorom. Bacio je udicu, ali se odjednom iz vode pojavio reptil od najmanje 3 metra dužine koji je krenuo veoma odlučno prema njemu.
U jednom trenutku, Tomi se čak okliznuo i pao dok je aligator vrebao. Srećom, uspeo je brzo da se podigne, a životinja je ipak otišla naposletku natrag u vodu.
Tomi je posle >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << ove avanture rekao da mu se pecanje više ne sviđa toliko, mada je bio u Everglejdsu, močvarnom kraju poznatom po velikom broju aligatora. Uz to, u toku je sezona parenja tako da stručnjaci upozoravaju građane da budu veoma pažljivi, prenosi Miror.
Kako kažu, na Floridi bilo koja vodena površina može da bude dom za aligatore, a u ovo doba godine traže partnere i mesta za parenje, tako da se čak mogu naći i u bazenima! Upozorili su i da im ne treba prilaziti jer imaju potrebu da brane teritoriju.
Nastavak na SrbijaDanas.com...