TEŠKA NESREĆA: Četvoro sletelo s puta kod Kvantaša

Izvor: Kurir, 04.Feb.2013, 08:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TEŠKA NESREĆA: Četvoro sletelo s puta kod Kvantaša

Nesreća se dogodila kada je automobil sleteo sa puta u blizini Kvantaške pijace. Na licu mesta intervenisale su čak tri lekarske ekipe

BEOGRAD - Pola sata posle ponoći na auto-putu Beograd-Zagreb dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su povređene četiri osobe, rečeno je jutros u beogradskoj Hintnoj pomoći.

Nesreća se dogodila kada je automobil sleteo sa puta u blizini Kvantaške pijace. Na licu mesta intervenisale su čak tri lekarske >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ekipe koje su pomoć pružile jednoj devojci i trojici muškaraca. Jedan mladić bez vidljivih povreda, u komi, prevezen je na odeljenje reanimacije Urgentnog centra.

Na odeljenje reanimacije upućen je i tridesetogodišnji muškarac bez svesti, kome su konstatovane povrede glave, stomaka i grudnog koša. U nesreći je devojka zadobila povredu glave i ramena, dok je trećem muškarcu konstatovan prelom butne kosti.

Lekari su sinoć imali 89 intervencija, od toga 13 na javnom mestu. Pomoć je bila najpotrebnija astmatičarima, a lekarske savete najviše su tražili osobe sa respiratornim infekcijama i visokom temperaturom.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.