Izvor: Kurir, 26.Dec.2011, 13:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TELEFONSKIM SEKSOM IZDRŽAVAJU PORODICE
Zarade i do 1.000 dolara dnevno, mada se žale da im pritisak zbog takvog posla čini život bednim
Nova istraživanja su pokazala da sve više i više samohranih majki dopunjava svoj prihod kao operatori za telefonski seks. Rade od kuće, anonimno, imaju fleksibilno radno vreme i popunjuju svoj budžet.
Do sada su tri žene za emisiju "Dobro jutro, Ameriko" otkrile zašto su se odlučile da započnu ovakav posao: zarade i do 1.000 dolara dnevno, mada se žale da im >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pritisak zbog takvog posla čini život bednim. Samohrana majka Star, koja je tražila da njeno pravo ime da ostane anonimno, radi veoma dobro.
"Gledam na ono što radim kao na bilo koji posao, bez obzira što je u pitanju vrsta seksa", kazala je u šou programu.
Obri (22) je majka trogodišnjeg sina i kaže da je posao telefonskog seks operatera težak i može biti uznemirujuće.
"Bilo je teško navići se samo na čudake. Ima tu i oženjenih muškaraca sa decom. Razvedenih ljudi. Ponekad, s vremena na vreme, pozove me i neki par. U skorije vreme je čak pozvalo i nekoliko žena", rekla je ona.
Obri nije pronašla nikakvu drugu opciju za zapošljavanje i ideja da ostane kod kuće i brine o decikombinovana sa potencijalno visokim prihodima je bila previše primamljiva da bi je zaobišla.
"Ja to radim za moje dete. Potrebni su nam dodatni prihodi kako bi bili sigurni da ima sve što mu je potrebno", rekla je ona.
Majka troje Lin kaže da razmišlja o izlasku iz posla, ali da će njena porodica imati problema zbog osiromašenih prihoda.
"Više novca zaradim na sat sa ovim nego bilo kojim drugim poslom. Zaradim i više od 1.000 dolara u toku jednog dana", kazala je Lin.
Njen suprug Majk je podržava, kaže da finansijska prednost "zamenjuje bilo kakve druge brige" koje bi mogao da ima.
Star, Obri i Lin nisu same. Broj samohranih majki koje rade kao operatori za telefonski seks u Americi je porastao za 400 odsto poslednjih meseci.







