Suspendovani Spahalić i Valjić

Izvor: Nezavisne Novine, 21.Avg.2014, 11:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Suspendovani Spahalić i Valjić

Sudija Ognjen Valjić suspendovan je u narednih pet, a Emir Spahalić u osam utakmica odlučeno je na sjednici Komiteta za sudije i suđenje Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine.

Na sasjatnku održanom u Sarajevu pod predsjedavanjem Berislava Markotića analizirano je dijeljenje pravde u prva tri kola Bh. telekom Premijer lige BiH. Mjere zabrane donesene su na osnovu izvještaja posmatrača suđenja i pregledanih snimaka utakmica čime je utvrđeno da je bilo propusta koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << se odnose na disciplinske i tehničke mjere.

Valjić je sankcionisan zbog grešaka u 1. kolu na utkmici Željezničar - Široki Brijeg, a korigovana je ocjena posmatrača suđenja.

Suduja Spahalić na „hlađenje“ će zbog loše obavljenog posla u meču 3. kola između Širokog Brijega  i Viteza, a dobio je i negativnu ocjenu od posmatrača.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.