Supermodel Marija Vujović rodila ćerku Noru

Izvor: Kurir, 19.Nov.2013, 11:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Supermodel Marija Vujović rodila ćerku Noru

Marija Vujović Vukčević porodila se prošle srede prirodnim putem u porodilištu u Podgorici

Svetski supermodel Marija Vujović Vukčević porodila se prošle srede prirodnim putem u porodilištu jedne privatne bolnice u Podgorici.

Marija Vujović Vukčević na svet je donela devojčicu Noru. I ona, kao i mala devojčica osećaju se dobro.

Marija sa svojim suprugom Markom Vukčevićem već ima jedno dete, isto devojčicu Iris, koja ima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << godinu i po dana.

Marija koja je model, ali i suvlasnica agencije Models Inc. - Elite Model, sa mužem se pre prvog porođaja iz Njujorka preselila u Podgoricu, a kaže da je prezadovoljna promenom.

Ona je inače u toku aktivne karijere radila revija za najveća imena visoke mode širom sveta.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.