Striper u koaliciji sa Dačićem i Vesnom Pešić

Izvor: Vesti-online.com, 05.Jul.2012, 23:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Striper u "koaliciji" sa Dačićem i Vesnom Pešić

Striper Dejan Nestorović, koji je pre nekoliko dana uzburkao domaću javnost iznošenjem optužbi za VIP-prostituciju na račun nekolicine ovdašnjih manekenki, rešio je očigledno da se politički angažuje.

Na svom Fejsbuk profilu Nestorović je postavio fotografije sa ministrom policije i, verovatno, budućim premijerom Ivicom Dačićem, a par dana kasnije bio je i na promociji knjige "Divlje društvo" gde se slikao sa autorkom Vesnom Pešić.

Sa njim i Vesnom fotografisan >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je Đorđe Višekruna javnosti poznat kao aktivista Pokrajinskog odbora Demokratske stranke blizak Bojanu Pajtiću, koji je pre izvesnog vremena prešao u SNS i potom počeo da u magazinu "Tabloid" objavljuje seriju tekstova protiv svojih dojučerašnjih saboraca.

Hoće li, kada se formira nova Vlada Srbije, Dejan Nestorović i Đorđe Višekruna dobiti neku funkciju ostaje nam da nagađamo, ali ako je suditi po bliskosti sa mnogim akterima ovdašnje političke scene, to je sasvim moguće.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.