Stop operaciji Soroš u Srbiji

Izvor: Vesti-online.com, 04.Feb.2017, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Stop operaciji Soroš u Srbiji"

Pokret SNP "Naši" pokrenuo je akciju protiv dela nevladinog sektora koji optužuje da se nalazi pod finansijskim protektoratom milijardera Džordža Soroša koeg doživljavaju kao neprijatelja Srbije. Saopštenje prenosimo u celosti.

"SNP 'Naši' pokrenuo je i u Srbiji akciju 'Stop operaciji Soroš' koja za cilj ima zaustavljanje gaženja institucija i prekidanje monopola građanskog i nevladinog sektora  koji finansira Džordž Soroš.

Već gotovo tri decenije 'Fondacija >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << za otvoreno društvo'  preko nevladinih organizacija koje finansira radi na direktnom urušavanju suvereniteta i integriteta Srbije.

Počevši od finansiranja projekata koji direktno rade na promociji lažne države 'Kosovo' kao nezavisne države, formatiranja javnosti kako su Srbi glavni krivci za ratove devedesetih, pa sve do mešanja u unutrašnju politiku Srbije.

Ono što je očigledno, Soroš sada pokušava da ima i svoje kandidate na predstojećim izborima koji će biti u Srbiji, što je kap koja preliva čašu.

SNP 'Naši' poziva sve društvene subjekte, kao i slobodoumne i pravodljubive građane da se priključe našoj inicijativi, kako bi se izvršila 'desorošizacija' Srbije, i kako bi se konačno stalo na put delovanju koja kao kancer izjeda srpsku državu i narod."

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.