
Izvor: Nezavisne Novine, 25.Apr.2024, 21:55
Stoltenberg: Peking mora da prestane da podržava Moskvu
BERLIN - Kina mora da prestane da podržava Rusiju u sukobu sa Ukrajinom ukoliko želi da ima dobre odnose sa Zapadom, rekao je danas generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg.
Pogledaj vesti o: Moskva, NATO
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
EVROPA U BUNILU?! Šalju upozorenje Kini, OVO se Siju neće svideti
Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Apr.2024
KINA mora da prestane da pomaže Rusiji u ratu protiv Ukrajine ako želi da ima dobre odnose sa Zapadom, izjavio je danas generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg, ocenivši da je pomoć Pekinga bila ''od vitalnog značaja'' za ruske snage.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.