Stiže novi 3D crtani film

Izvor: Vesti-online.com, 05.Feb.2011, 10:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stiže novi 3D crtani film

Od autora "Ledenog doba" u bioskope stiže 14. aprila stiže novi crtani film "3D".

"Rio 3D" je animirana avantura čija je radnja smeštena u egzotični Rio de Žaneiro, dom karnevala, plaža i sambe. Glavni junak je plavi papagaj Blu koji misli da je poslednji pripadnik svoje vrste, i živi u malom gradu u Americi. Kada mu jedan naučnik kaže da u Riju živi druga plava ara, Blu i njegova vlasnica kreću na uzbudljivo putovanje.

Film je nastao u saradnji studija "Tventi >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << senčri foks" (20th century Fox) i "Blu skaj" (Bly Sky), poznatog po blokbaster franšizi "Ledeno doba". "Rio 3D" režirao je Karlos Saldanja ("Ledeno doba", "Roboti").

"Rio 3D" biće sinhronizovan na srpski jezik, a u domaće bioskope stiže 14. aprila. Pogledajte insert!

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.