Stav guvernera NBS

Izvor: RTV Pink, 30.Dec.2011, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stav guvernera NBS

Banke da podignu kreditnu aktivnost u 2012. . . . Guverner Narodne banke Srbije Dejan Šoškić izrazio je očekivanje da će banke u Srbiji, pošto imaju dovoljno raspoloživog kapitala i akumuliranih likvidnih sredstava, u 2012. održati kreditnu aktivnost, ali je i podići na viši nivo, "ukoliko ukupni privredni uslovi budu počeli da se menjaju na bolje". .

Nastavak na RTV Pink...



Povezane vesti

Šoškić: Banke da podignu kreditnu aktivnost u 2012.

Izvor: EMportal, 30.Dec.2011

Guverner Narodne banke Srbije Dejan Šoškić očekuje da banke u Srbiji, pošto imaju dovoljno raspoloživog kapitala i akumuliranih likvidnih sredstava, u 2012. održe kreditnu aktivnost, ali je i podignu na viši nivo, ako ukupni privredni uslovi budu počeli da se menjaju na bolje.

Nastavak na EMportal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.