
Izvor: Nezavisne Novine, 21.Sep.2021, 12:27
Stanivuković: Odbornici koji ne dolaze na sjednice neće dobijati plate
BANJALUKA - Moje poruke su jasne, oni odbornici koji ne dolaze na sjednice Skupštine grada neće dobijati plate, rekao je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke, komentarišući neodržavanje sjednice koja je trebala biti održana danas.
Nastavak na Nezavisne Novine...
SNSD bojkotuje Skupštinu Banjaluke, Stanivuković im poručio da neće dobiti platu
Izvor: N1 televizija, 21.Sep.2021
Moje poruke su jasne, odbornici koji ne budu radili, neće dobiti plate. Ako se ne vrate u klupe, građani će se vratiti na ulice, kazao je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković nakon što nije održana sednica gradskog parlamenta zbog blokade većine koju predvodi SNSD.
Stanivuković: Protesti na Trgu Krajine zbog neodržavanja sjednice Skupštine grada
Izvor: Nezavisne Novine, 22.Sep.2021, 10:03
BANJALUKA - Narednih dana ću pozvati političke saborce, nevladine organizacije i sve one koji vjeruju u ovu ideju da dođu na Trg Krajine, vide šta se radi u Banjaluci i održimo protest zbog neodržavanja sjednice Skupštine grada, rekao je Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke.